Zápas začal v poklidném tempu, byli jsme častěji na míči, několik našich šancí zastavil ofsajd, několik z nich jsme dotáhli až do zakončení. Tomu však chyběla přesnost. Z ničeho však přišla penalta, kterou jsme soupeři věnovali nešikovným zákrokem ve vápně. Přestože se zprvu zdálo, že inkasovaná branka bude jen dílčí komplikací a dokážeme svůj potenciál postupně přetavit do dalších jasných šancí, opak byl pravdou. Naše hra ztrácela nápad i nasazení a byli to spíš hosté, kdo se dostával na dostřel branky. Poločas se tak spíš dohrával.

Bohužel jsme v apatickém výkonu pokračovali i po přestávce a byli jsme potrestáni dalším proměněným pokutovým kopem. Tentokrát sice značně diskutabilním, ale i tato situace se dala vyřešit lépe. Dál už následovala jen naše křeč. Sice jsme zapnuli na vyšší obrátky, ale k ničemu to nevedlo. Přesnost se vytrácela a hře chyběl řád. V závěru zápasu jsme ještě dvakrát namazali soupeři do samostatného úniku a výsledné skóre 0:4 je naším dalším nedůstojným počinem na domácím hřišti.

Chyb vzadu bylo samozřejmě moc a 3 branky byly vyloženě darované, ale k zamyšlení je i naše produktivita směrem dopředu. Shrnutí posledních 5 zápasů: 0 bodů, skóre 3:19 (z toho ani jeden gól od útočníků). Nedá se nic dělat, do konce podzimu zbývá 5 kol, nyní náš čeká série snad hratelnějších soupeřů (i když do té jsem osobně řadil i Ořechov) a pořád je šance poslední výpadky dohnat.