Na začátku zápasu toho soupeř moc nepředvedl, nechával nás v klidu rozehrát a dopředu by bezzubý. My jsme sice drželi míč, ale vypracovat pořádnou šanci jsme si nedokázali. Přeci jen jsme však šli do vedení, když dlouhý aut doskákal až na zadní tyč, kde uklízel Pavel. Soupeř pak přeci jen trochu přidal a protože my jsme opravdu hodně kazili, hra se brzy vyrovnala. Po jedné ztrátě na půlce hřiště šly Popůvky do brejku, hostující útočník si ještě posunul míč kolem brankáře a zakončoval do prázdné – 1:1.

V druhém poločase jsme nejenže nedokázali zpřesnit rozehrávku, ale dokonce jsme přepnuli do ještě pasivnějšího módu. Když se Vašek trefil hlavou po rohovém kopu, byla to jen jiskřička naděje v jinak zpackaném poločase. Opakoval se scénář zápasu s Pozořicemi. Soupeře nepříznivé skóre nabudilo, začal se tlačit dopředu a vytvářel si jednu šanci za druhou. Góly pak od nás dostaly Popůvky zadarmo – nejprve po chybné rozehrávce na našem vápně, následně po zbytečném penaltovém faulu v rohu vápna. My jsme si nedokázali šanci vytvořit ani do otevřené obrany, když soupeř dotahoval. Natož pak když v závěru hosté zalezli a bránili výsledek.

Střelci Blažovic: Vlasák Pavel, Čtvrtečka Václav [zápis FAČR]