Není každý den posvícení a po dvou vydařených zápasech jsme přivítali Střelice, které se výhrou dostaly na první místo průběžné tabulky. V tomto zápase nám nevyšlo téměř nic. Nástup hostů do zápasu sice nebyl tak drtivý, jako jsme zažili od některých předešlých soupeřů, ale šlo o vyspělý, trpělivý výkon. Většina zakončení soupeře byla ze střední vzdálenosti a ze začátku zápasu se nám dařilo střely blokovat, nebo byly nepřesné. Dopředu jsme však nic moc nepředvedli – dlouhé nákopy sbírala obrana a v rozehrávce jsme, i pod vlivem rychlého dostupování, nadměrně kazili. Do poločasu jsme inkasovali dvakrát. První gól padl po střele zpoza vápna, která prošla gólmanovi pod rukou. Zanedlouho se proti nám kopal přímák z takřka ideální pozice. Ten zahrál hostující hráč šikovně přes zeď, kousek od zkoprnělého brankáře.

Přestože jsme do druhého poločasu nastoupili s odhodláním soupeři zbytek zápasu alespoň trochu ztížit, moc se nám to nepovedlo. Hosté nedlouho po začátku předvedli efektivní protiútok, míč šel rychle do strany a následně na zadní tyč. Tu zavíral protihráč, který z první pěkně trefil do protipohybu gólmana a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Po prostřídání a přeskupení našich řad jsme přeci jen dokázali delší dobu držet míč a povedly se nám dvě pohledné akce, které hlavou zakončoval Michal a Pavel. Vstřelit alespoň čestný gól se nám však nepodařilo. Po jednom z rohů pak přišla hrubka brankáře, který si prakticky srazil balón do sítě.

V tabulce jsme se tak opět propadli na nelichotivé předposlední místo. Do konce sezóny nás však čeká ještě šest zápasů a to s týmy ze středních a spodních pater tabulky. Snad se nám tedy podaří tento nezdar hodit za hlavu a v dalších zápasech se zase popereme o nějaké body.

[zápis FAČR]