Naprosto jednoznačné utkání a suveréní vítězství našeho béčka. Utkání bylo pouze o tom kolik to bude. Hosté hráli souběžně se svým áčkem takže byli určitě hodně oslabeni (ostatně nás to samé potkalo kolo před tímto kdy jsme vyfasovali zase sedmičku my v Hrušovanech). Naši kluci od začátku zápasu do konce soupeře přehrávali. Ten se dostával pouze k sporadickým protiútokům . David v brance ale všechny tyto ojedinělé akce úspěšně zlikvidoval a tak jsme mohli slavit vysoké vítězství  a nulu na kontě obdržených branek. První náš gol dal Jonáš když stál tam kde měl a dorazil do sítě brankařem vyražený míč druhou branku vstřelil Mara Čech a ještě do poločasu po samostatné akci a perfekní golové střele zvýšil na 3:0 Filip. Druhá půle byla opět ve znamení naší převahy. Trefil se opět Mara Čech a dvakrát aktivně hrající Šimon. Oba útočili na hatrick bohužel neúspěšně (Šimon tuším trefil břevno-škoda). Poslední sedmou branku přidal náš kapitán Jura a tak jsme nakonec odčinili předchozí už zmíněnou prohru v Hrušovanech. Doufám že na sobotní zápas do Židlochovic bude opět dobrá sestava vždyť se jedná o přímý souboj o páté místo. Tak snad budeme úspěšní.