Před zápasem v Oslavanech se nám sešlo pár omluvenek a vzhledem k postavení obou týmů v tabulce bylo jasné, že na body to tentokrát asi nebude. Od začátku zápasu jsme se bránili, ale hluboký blok a náš soustředěný výkon dělaly soupeři problémy. Přežili jsme tři velké šance domácích a už to skoro vypadalo, že první poločas uhrajeme bez obdržené branky. Pak jsme však na chvíli polevili v koncentraci a dvakrát inkasovali. Nejprve jsme nezachytili rychlou rozehrávku a soupeř kousek za vápnem přehodil brankáře. Po pár minutách se pak domácím vydařila kombinace až do vápna.

Po přestávce jsme se přeci jen trochu osmělili a podnikli jsme pár výletů k soupeřově šestnáctce, přibylo  standardek. Ale do žádných vyložených šancí jsme se nedostávali. Domácí už nebyli tak nebezpeční, v zakončení však ukázali předpisovou efektivitu. Ze dvou střel na bránu byly dva góly – jedna krásná střela z vápna přesně za tyč a jedna dorážka po vyražené střele. K tomu ještě jednu branku rozhodčí soupeři neuznal.

Z Oslavan jsme se sice vrátili bez bodu, ale ostudu jsme si snad neudělali. Na příští zápas je potřeba se slézt v plném počtu a zkusit potrápit Troubsko.

[zápis FAČR]