So 24. 3. 16:00 Křenovice B – Blažovice A+B 3:8

První jarní kolo bylo z důvodu nepříznivé předpovědi počasí odloženo a tak jsme namísto toho odehráli ještě jedno přátelské utkání na umělé trávě v Dambořicích. Orientace na menším hřišti byla z naší strany už lepší, než v prvním zápase. Pokud jsme nebyli pod tlakem, dokázali jsme slušně kombinovat už od zadních řad, v útočné fázi se nám dařily jednoduché, ale účelné akce. Brzy jsme se dostali do pohodlného vedení. Soupeř pak trochu zabral a vyrovnal hru. Tentokrát už jsme omezili hokejové střídání  a ladili sestavu na 1. ostré utkání, ve kterém na Velikonoční neděli přivítáme na našem hřišti Šlapanice B.


So 17. 3. 16:00 12:00 Sokol Hodějice – Blažovice A+B 3:7

Soupeř z Hodějic od začátku lépe kombinoval, ovšem jen po vápno, v zakončení byl často bezradný. My jsme hrozili převážně z brejků a v závěru poločasu jsme postupně vstřelili 3 pěkné branky. I v druhém poločase měl míč na kopačkách častěji soupeř, ale i my jsme předvedli pár pěkných akcí. V mrazivém počasí se hrál otevřený fotbal a rozdíl ve výsledném skóre byl způsoben hlavně menším množstvím chyb v naší obranné hře, Hodějice nám některé branky vysloveně darovaly.


Ne 11. 3. 12:00 TJ Vícemilice – Blažovice A+B 0:3

První přípravný zápas, týden po návratu z náročného soustředění, jsme odehráli v hodně kombinované sestavě. Celkem jsme prostřídali 16 hráčů. Na menším hřišti v Dambořicích jsme se nejprve trochu hledali a dělal nám problém velký odskok míče, ale postupně jsme se dostali do hry a utkání splnilo svůj účel. Mírnou herní převahu jsme přetavili i v 3 vstřelené góly.