Mladší přípravka

Vin.Šumice : Blažovice  2:7 (2:2)

Především se musím omluvit za zmatky které jsem způsobil svým omylem kdy jsem uvedl že tento zápas máme hrát doma. Opak byl pravdou. Naštěstí díky rychlé a obětavé reakci přítomných rodičů jsme zvládli přesun do Šumic a utkání řádně odehráli. Takže ještě jednou se omlouvám a díky za pomoc. Samotný zápas hraný ve větrných podmínkách byl z naší strany velmi povedený. Zajména nám pomohl Vojta který už nastupuje za starší přípravku ale věkěm ještě spadá do mladší. Domácí hráči přes něj nemohli přejít byla to taková jejich konečná stanice. Dvakrát nás v prvním poločase (za podpory větru) sice překonali ale ve druhém poločase jme už dominovali my. Takže velká pochvala pro všechny kluky a zejména teda pro Vojtu.

naše branky:

Pernica Vojtěch 2x

Nevrtal Jaroslav 2x

Stehlík Václav

Nohel Jakub

Hejna Matyáš

 

Blažovice : Ochoz 16: 5  (6:4)

Zprvu napínavé posléze jednoznačné utkání sehrála naše mladší přípravka v neděli proti Ochozi. Střelecky se zaskvěl především Vašek který dal šest golů ale i ostatní se nenechali zahanbit Kuba čtyři goly Adam hatrick  prostě se dařilo. Měli jsme i další šance ale ne vše se podaří proměnit důležité je že se do šancí dostáváme a celkově že kluci hrají velmi dobře. Takže je zase všechny musíme pochválit.

naše branky:

Stehlík Václav 6x

Nohel Jakub 4x

Daněk Adam 3x

Hejna Matyáš 2x

Nevrtal Jaroslav 1x

 

Starší přípravka měla svůj zápas odložen

Mladší žáci

Práce/Blažovice :  Měnín  3:5 (2:2)

Dobrý zápas střelecky se zaskvěl Mára který vstřelil hatrick. Škoda absence Ondry Trávníčka se kterým by byla šance i na vítězství.

naše branky:

Paulík Marek 3x

 

Starší žáci

Blažovice : Pozořice/Vin.Šumice  4:0 (2:0)

Po tomto našem vítězství se náš náskok v čele soutěže zvýšil na sedm bodů . A zůstalo tak i po úterní dohrávce druhých Říčan takže jsme i nadále v čele tabulky. Společné družstvo Pozořic a Šumic jsme porazili naprosto zaslouženě . Myslím že kluci předvedli svůj standartní výkon který stačil. Mrzí snad jen zranění Kuby tak snad to nebude nic vážného. V sobotu nás čeká další zápas proti Střelicím které nám pomohly právě tím že porazily druhé Říčany. Doufám že kluci opět zahrají co umí a připíší si další vítězství.

naše branky:

Fedoriv Tomáš 2x

Juřička Jakub

Buchta Jonáš (zapoměl jsme vyzdvihnout Jonášův krásný gól moc pěkně trefeno)