STARŠÍ PŘÍPRAVKA  DRUŽSTVO A

Blažovice : Měnín 3:7 (2:4)

Kluci v prvním zápase podali snaživý a bojovný výkon. Na lépe hrající hosty to nestačilo ale nebylo to i z naší strany špatné utkání hráli kluci dobře. Hatrickem  se zaskvěl Vojta ale samozřejmě musíme pochválit za snahu a bojovnost celý tým. Výborný byl také Tomáš v brance. Tak snad hoši příště když zopakujete váš výkon nebo ho třeba i trochu vylepšíte tak se dočkáme zase pěkných branek v soupeřově síti a třeba také něco vyhrajeme.

střelec Blažovic:

Pernica Vojtěch 3x

STARŠÍ PŘÍPRAVKA DRUŽSTVO B

Blažovice : Ochoz  5:15 (2:6)

Náš projekt se dvěma staršími přípravkami  začal dvěma domácími zápasy. Naše druhé družstvo je složeno z mladších hráčů . Ale ti si nevedli vůbec špatně. Výsledek sice napovídá něco jiného ale mě se naši kluci moc líbili. Hosté měli ve svém středu jednoho hráče který vyčníval nade všemi (mimochodem syn blažovského rodáka Zdenka Bočka Daniel). Připravoval goly svým spoluhráčům a sám dal šest branek. Údajně se o něj i zajímá Zbrojovka tak mu přejem hodně štěstí. Když byl ale na střídačce tak naši hráči dokázali se soupeřem držet krok. Také v tomto zápase náš hráč vstřelil hatrick a to Vítek Urbanec tak bravo Vítku a jen tak dále. Zase ale musíme pochválit všechny kluky a popřát jim hodně zdaru do dalších zápasů.

střelci Blažovic:

Urbanec Vít 3x

Nohel Jakub

Pernica Vojtěch

 

MLADŠÍ ŽÁCI BOŠOVICE/BLAŽOVICE

Bošovice/Blažovice : Těšany 4:2 (2:0)

Společné mužstvo našich mladších žáků hraje své domácí zápasy v Bošovicích.  Kluci zaslouženě vyhráli. První poločas jsme vyhráli o dva goly ale mohlo být pro hosty i hůř když řadu šancí kluci neproměnili. Ve druhé půlce přišla komplikace v podobě vyrovnání hostujícího týmu ale naši kluci příkladně zabojovali a znovu svým soupeřům odskočili na dvoubrankový rozdíl. A to už také vydrželo do konce utkání takže velká pochvala za zaslouženou výhru.

Střelci společného týmu byli všichni hráči z Bošovic a to :

Pavlovič Matěj 2x

Branč Erik 2x

 

STARŠÍ ŽÁCI BLAŽOVICE/BOŠOVICE

Blažovice/Bošovice : Měnín  1:8(0:1)

Společné družstvo s Bošovicemi máme i ve starších žácích . Zde ale mají převahu blažovští kluci a tak toto mužstvo hraje svá domácí utkání v Blažovicích.

Bez dvou velkých opor Marka a Ondry nastoupili naši kluci do tohoto utkání. První poločas byl velmi vyrovnaný . Škoda branky hned v první minutě. My jsme zejména v závěru prvního poločasu měli nějaké příležitosti ale bohužel nic jsme neproměnili. Druhá půlka slibovala tedy drama ale to se bohužel nekonalo. Nejprve se zranil Mates. Ten se sice do hry vrátil ale potom kvůli křečím odstoupil motor naší hry Adam a to už bylo zle. Branky v naší síti sice přibývali ale přesto si myslím že výkon našich kluků nebyl špatný. Když budem mět silnější lavičku (měli jsme pouze jednoho náhradníka) a nebudou chybět Marek s Ondrem A taky Vítek se nám někde toulal tak to bude určitě o poznání lepší.Náš jediný čestný úspěch vstřelil Vašek Daněk.

střelec Blažovic:

Daněk Václav

 

DOROST BLAŽOVICE/ŠLAPANICE

Blažovice/Šlapanice : Kobeřice  6:1 (1:1)

Sluší se také něco napsat o společném družstvu dorostenců Šlapanic a Blažovic. Toto mužstvo hraje své domácí zápasy v Šlapanicích.  Kluci si zatím v krajské soutěži vedou slušně ze čtyř zápasů dva vyhráli a dva prohráli. Mají aktivní skore 10:5. V tomto zápase se zaskvěl hatrickem Marek Daněk a také jeden gol vstřelil další blažovák Radek Mazel. Tak gratulace taky dorostencům a jen tak dále.