SK Blažovice - oddíl kopané

fotbal Blažovice

Category: Ostatní (page 1 of 27)

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 16.10.

Starší přípravka venku Babicenad Svitavou : Blažovice v 11:30 sraz určí trenéři

Mladší žáci doma Blažovice/Prace : Pozořice v 12:30 sraz 12:00

NEDĚLE 17.10.

Mladší přípravka doma Blažovice : Těšany A v 10:30 sraz určí trenér

Muži venku Říčany : Blažovice v 14:30 sraz v 13:10 nebo 13:50 na hřišti v Říčanech

 

 

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 9.10.

Mladší žáci doma na hřišti v Praci  Blažovice/Prace : Rajhradice v 13:00 odjezd v 12:15 nebo sraz na hřišti v Praci v 12:30

 

NEDĚLE 10.10.

Mladší přípravka doma Blažovice : Vin. Šumice v 10:30 sraz určí trenér

Muži doma Blažovice : Popůvky v 15:00  sraz v 14:05

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 2.10.

Mladší přípravka venku Šlapanice : Blažovice v 10:30

Starší přípravka venku Šlapanice :  Blažovice v 9:00

Muži venku Oslavany : Blažovice v 15:00 sraz v Oslavanech 14:20

 

NEDĚLE 3.10.

Mladší žáci venku Podolí : Blažovice/Prace v 16:00 sraz v Podolí 15:30 nebo odjezd od nástěnky v 15:15

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 25.9.

Mladší žáci  doma ale na hřišti v Praci   Blažovice/Prace : Babice v 13:30 odjezd od nástěnky v 12:45 nebo sraz na hřišti v Praci v 13:00

Starší přípravka doma Blažovice : Modřice v 14:00 sraz v 13:30

 

NEDĚLE 26.9.

Mladší přípravka venku Prace : Blažovice v 10:30 odjezd určí trenér

Muži Blažovice  :  Rosice B v 15:30 sraz určí trenér

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 18.9.

Mladší žáci venku  Rajhrad B : Blažovice/Prace v 9:00 odjezd v 8:00

NEDĚLE 19.9.

Starší přípravka doma Blažovice : Měnín v 9:00 sraz v 8:30

Mladší přípravka doma Blažovice : Měnín v 10:30 sraz dosud neurčen – předpoklad 10:00

Muži venku Kupařovice : Blažovice v 15:30  odjezd 14:15 nebo v Kupařovicích na hřišti 14:50

 

 

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 11.9.

Mladší přípravka venku  Mokrá : Blažovice v 9:00 sraz na hřišti v Mokré 8:30

Starší přípravka venku  Ochoz A : Blažovice v 11:00 sraz určí trenér

Mladší žáci  doma  Blažovice/Prace : Těšany A  v  14:00   sraz v 13:15

 

NEDĚLE 12.9.

Muži doma  Blažovice : Ivančice B v 16:00 sraz dosud neurčen

 

 

PROGRAM NA VÍKEND

SOBOTA 4.9.

Mladší žáci venku  Vin.Šumice : Blažovice/Prace v 9:00  odjezd v 8:15

 

NEDĚLE 5.9.

Starší přípravka doma Blažovice : Ochoz v 9:00 sraz v 8:30

Mladší přípravka doma Blažovice : Ochoz v 10:30 sraz v 9:50

Muži venku  Ořechov : Blažovice v 16:00  sraz na hřišti v Ořechově 15:20

VÍKENDOVÝ PROGRAM

Sobota 28.8.  muži venku  Hrušovany : Blažovice v 16:00  odjezd určí vedoucí týmu

Neděle 29.8.  starší přípravka hraje venku  Kobylnice : Blažovice v 10:00  odjezd z Blažovic 9:20 od nástěnky nebo sraz na hřišti v Kobylnicích 9:30

Neděle 29.8. mladší přípravka hraje venku  Rajhradice : Blažovice v 10:30  sraz v 9:50 na hřišti v Rajhradicích

 

Pro úplnost uvádím že utkání tohoto kola mladších žáků které se mělo uskutečnit v Mokré je přeloženo na 14.9.

MLÁDEŽ-ZAČÍNÁME TRÉNOVAT

VE ČTVRTEK 12.8. V 17:00 PRVNÍ TRÉNINK MLÁDEŽE

Pak budeme pokračovat v obvyklém čase takže úterý-čtvrtek vždy v 17:00

Tak už se těšíme

 

ČTVRTEK 8.7. V 17:00 BRIGÁDA

PROSÍME O POMOC

Na fotbalovém hřišti se bude upravovat okolí nových střídaček. Pro jednoho práce na týden pro tři na hodinku. Prosíme kdo může tak dojděte.

Termín  čtvrtek v 17:00

Najde se ze dvou družstev alespoň pár dobrovolníků ?

předem díky

 

 

 

 

Older posts