Zápas proti ivančickému béčku jsme nezačali špatně. Soupeř sice jednoduchou hrou získával mírnou převahu a rohové kopy, nám se však celkem dařila kombinace. A po jedné podařené akci, na jejímž konci byl Zdena, jsme šli do vedení. Domácí srovnali zanedlouho, po milimetrovém centru za obranu, kde vyplaval hráč soupeře, který hlavou snadno zakončil do odkryté brány. I poté se hrál vyrovnaný zápas, kvalitou zhruba odpovídající postavení obou týmů v tabulce. Lépe naladěni jsme šli do kabin my, když další kombinaci zakončil Martin šikovným uvolněním ve vápně soupeře a přesným zakončením.

Vedení jsme však ztratili takřka hned po začátku druhé půle. Podobně jako při prvním gólu jsme nedokázali pokrýt centr ze strany, tentokrát zakončený angličanem. Domácí nadále hráli jednoduše se spoustou nakopávaných balónů. Většinu jsme dokázali odvrátit, ale s přibývajícím časem přeci jen přicházely šance Ivančic, naštěstí bez gólové tečky. Nám vyhovovalo, že soupeř nebyl tak agresivní v napadání jako v předchozích zápasech. Naopak jsme to tentokrát byli podle mě my, kdo dal do zápasu něco navíc a odjezdili jsme to až do konce. Škoda jen, že Danek v závěru zápasu těsně přestřelil.

První jarní bod, který sice nic neřeší a sestup je takřka jistý. Přesto jsme myslím ukázali, že nás fotbal ještě stále baví.

Střelci Blažovic: Ondráček Zdeněk, Štěpánek Martin [zápis FAČR]