Ve čtvrtek 2.5.2024 sehrála naše mini přípravka a mladší přípravka přátelské zápasy s týmem Heršpic.  Z Blažovic dorazilo 14 dětí.
Mini přípravka těžila ze zkušeností z turnajů a přáteláků z akcí MfK Vyškov a v prvním poločase si vytvořila gólový náskok, který se v druhém poločase tenčil, ale nakonec se nám náskok podařilo udržet.
Mladší přípravka v prvním poločase naopak výrazným rozdílem prohrávala, když střelami z dálky nemohla ohrozit dobře chytajícího brankaře Heršpic. Po změně stran se naše hra zlepšila, přišly naše solidní akce a branky. V závěrečné 5-ti minutovce jsme vyprodukovali gólovou smršť, která dle našich dětí vedla k vyrovnání skóre na 12:12 (skóre jsem nepočítal, myslím, že více gólů dali domácí, ale děti se nenechaly přesvědčit).