Po šlapanickém zápase přípravky čekala blažovickou mládež další událost a to zápas mladších žáků se složeným týmem Měnína a Blučiny.  Pro mladší žáky se jednalo o křest ohněm, když tým je sestaven z nováčků v ročníku a pěti matadorů, kteří již hru na velkém hřišti okusili. Sestavu jsme doplnili čtyřmi hráči, kteří chvíli před zápasem okusili vítězství nad šlapanickou přípravkou. A byl to právě Lukáš Javůrek, který zaznamenal náš jediný střelecký úspěch a po velmi dobře odehraném poločase jsem do kabin odcházeli za stavu 1:2. V druhém poločase se však již projevila nezkušenost a i vyčerpanost posil z přípravky a inkasovali jsme osm gólů. Byť výsledek 1:10 nevypadá dobře, věříme, že se budeme každým zápasem zlepšovat. Ostatně teorii si ověříme příští týden s Pozořicemi.