Po týdenní pauze způsobené přívalovými dešti uvítala v pátek 21.4. starší přípravka na domácím hřišti borce a holky z Měnína. Výsledek 9.8 zachytil rozhodčí Kuči:

Bylo zrovna něco po polovině dubna léta páně 2023, když lidé v Blažovicích spatřili věc nevídanou. Místní mladí fotbalisté tehdy nastoupili k domácímu zápasu proti věhlasnému Měnínu, který jim na podzim uštědřil výprask 13:3. Kdo ale čekal reprízu známého představení, musel to dopoledne samým překvapením snad z lavičky spadnout. Silného soupeře, který si přece jen vypracoval jakýs náskok, se podařilo znejistit, až dokonce k zoufalství přimět. Pět tvrdých ran Ondřeje Hejny a tři další zásahy od jeho jmenovníka Pernicy znamenaly návrat do hry. Statečný výkon domácího mužstva pak nakonec těsně před závěrem utkání vedl nejen k vyrovnání, ale i vítěznému gólu, jež zařídil štírek Filip Rozehnal.

Na vývěsní tabuli u místní krčmy (prý kdysi v Blažovicích byla) se tehdy psalo také o divokém trenérovi soupeřova týmu, tyto zkazky ale už dnes nelze spolehlivě potvrdit.

SESTAVA: Daněk Jakub, Daněk Jakub, Rozehnal Martin, Rozehnal Filip, Lukáš Javůrek, Michaela Odvářková, Pernica Ondřej, Martin Dvořák, Tomáš Dvořák, Ondřej Hejna, Viktor Pecl, Miroslav Tůma, Filip Večeřa