V neděli čekal starší přípravku soupeř z řad nočních můr. Minulý zápas, který dopadl rozdílem dvaceti gólů toho budiž důkazem. Nicméně, v sobotu vyhrálo i blažovické áčko, čímž se prokázalo, že zázraky se dějí. Škoda Matěje, který zapomněl, že v nedělí mají Jiříkovice představení ke dni matek, které se bohužel nekonalo na fotbalovém hřišti. I z toho důvodu sáhli trenéři do řad mladší přípravky, odkud vytáhli střelce čtyř pátečních gólů proti Otnicím Martina Dvořáka. Zápas začal divoce, když Těšany otevřely hned v druhé minutě skóre. Jenže pak se děly věci. Kluci vyrovnali a začala přestřelka, když 4 minuty před koncem svítilo na ukazateli skóre 7:6 pro Blažovice. Naštěstí Filip zvýšil na 8:6 a v klidu jsme zápas dohráli. Kluci mohou oslavit velmi cennou výhru. Gratulujeme!