Namísto rekreace využil tým starší přípravky Blažovic prodloužený víkend 1.5. k účasti na turnaji O pohár starosty Mokré-Horákov. Kromě pořadatele se turnaje zúčastnily Ochoz, Prace a Pozořice, hrálo se systémem každý s každým. Čekaly nás tak čtyři těžké zápasy. Více již komentář jednoho z trenérů, Kučiho:

Někteří toho dne pátrali po rozkvetlé třešni, kde by se mohli líbat. Jiní, a to je bohužel případ naší starší přípravky, hledali odpověď na to, proč se ráno ocitli v Mokré-Horákově. Zmatení bylo hmatatelné. Jinak se nedá vysvětlit podivný výkon blažovických fotbalistů v prvním zápase na prvomájovém turnaji.

Po úvodním nezdařeném špílu se však, hlavně díky vlídným slovům trenéra, začalo vše v dobré obracet. Nejdřív se nám podařilo překvapit jednoho z favoritů turnaje, Ochoz, a precizní obranou si zajistit vítězství 2:0. Že rozjetou blažovickou lokomotivu je těžké zastavit, jsme následně potvrdili proti Praci – 2:1.

V posledním zápase jsme se už možná trochu moc těšili na párek v rohlíku, možná nám krapet nepřála paní štěstěna, každopádně prohra 0:2 neznamenala žádnou ostudu a předvedený výkon byl solidním zakončením povedeného turnaje, kde jsme obsadili pěkné třetí místo.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat Mokré-Horákov se zprostředkování velmi pěkného sportovního dopoledne!